FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Hörnetagehylla 9502009

nr 950 2009

Hörnetagehylla

height: 162 cm, wear, damages.

höjd: 162 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 300

Monday Mars 23 2015
at 20:39:48